Ivan Komárek (1956)

Na gauči

litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 31/130

ID: 268985

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:27

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)