Jiří Bouda (1934-2015)

Pražský orloj

litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Jiří Bouda, pasparta

ID: 268998

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:40

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)