Karel Beneš (1932-2021)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Praha I., Praha II.

2 x litografie, 1979, 14 x 12, 14 x 12 cm, sign. DU K. Beneš 79, č. 12/200,č. 14/200

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 269028

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:10

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)