Jaromír Barva

Domy

litografie, 1981, 32 x 15 cm, sign. PD Barva 81, č. 24/90

ID: 269049

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:31

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)