Jaroslav Chudomel (1929-2016)

3 x Ptáček

3 x litografie, vše cca 16 x 11 cm, sign. PD J. Chudomel

žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 269052

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:34

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)