Eva Natus-Šalamounová (1934-2014)

Vodní kočka

litografie, 1993, 10 x 15,3 cm, sign. LD Eva Natus- Š. 93, 17/100

ID: 269293

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:17

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)