Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Muž a koně

litografie, 22 x 38,5 cm, sign. PD V. Sedláček

ID: 269396

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:22

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu