Dívka u břízy (Ex Libris Jindřich Hilčra)

litografie, 1976, 9,2 x 3,5 cm, sign. DU, papír nepatrně pokrčený

Antiqari.at Radhošťská

ID: 269457

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:14

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)