Ladislav Josef Kašpar (1915-1997)

Hmyz (Ex Libris Libris Ing. O. H.)

litografie, 7,6 x 5,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, pravý dolní roh papíru pokrčen

Antiqari.at Radhošťská

ID: 269465

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:30

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)