Karel Müller (1899-1977)

Růže (Ex Libris Ing. Otakar Hradečný)

litografie, 6,1 x 4,9 cm, sign. DU Karel Milla

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 269466

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:32

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)