Milada Kazdová (1911-2001)

První krůčky

litografie, 1977, 14 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1978

ID: 270043

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:40

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu