František Emler (1912-1992)

Malíř pražské ulice

litografie, 15,4 x 14,6 cm, sign. PD F. Emler, 33/100

žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

ID: 270257

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:02

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)