Václav Junek (1913-1976)

Rybičky

litografie, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD V. Junek, č. 31/180

ID: 270290

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:33

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu