Ermitáž

akvarel, papír, 1996, 25 x 22 cm, sign. PD

Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka

ID: 270374

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:57

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)