Fénix

akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD

Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka

ID: 270410

Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:33

Aktuální cena: 30 CZK (2 €)