Markéta Mazancová (1970)

Z mého pokoje

olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování

ID: 270453

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:20

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu