Vladimír Cerha (1966)

Smysl života

olej, plátno, 2007, 150 x 99 cm, sign. LD Cerha Vladimír 2007

ID: 273629

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2023 21:21

Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu