Robert F. Wacík (1880-1968)

Rozkvetlá louka

olej, karton, 1902, 22 x 30 cm, sign. LD RF Wacík 02, rám

ID: 273807

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 12:57

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu