Václav Hejna (1914-1985)

Ženy

akvarel, papír, 31,5 x 46,7 cm, sign. PD Vhejna

ID: 273980

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 15:50

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)