Miluše Oravcová (1955)

Pod Zemí

litografie, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 52/55

ID: 274162

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:12

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)