Jiří Salajka (1933-2008)

olej, plátno, 2004, 50,5 x 45 cm, sign. PD Salajka 04

ID: 274213

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:03

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)