Aleš Kublák

Poutní vrch

olej, plátno, lepenka, 2022, 32,5 x 32,5 cm, sign. PD AK 22

ID: 274608

Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2023 19:37

Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu