František Čihák (1907-?)

litografie, 1945, 21 x 35 cm, sign. PD Čihák 45, rám, místy znečištěný papír, po okrajích více znečištěný

žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

ID: 1321

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:54

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)