Chalupa

dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír

ID: 1368

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:46

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)