Václav F. Ulšmíd (1903)

V polích

olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi

ID: 16501

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu