Chicashige (1850-1890)

Písař a smlouva

japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

ID: 18401

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 12:07

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu