Neznámý autor (Japonsko)

Dva samurajové

japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír

ID: 18413

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:21

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu