Josef Novák (1902-1987)

Běžci

linoryt, 20,5 x 36,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

ID: 19024

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:43

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu