Patník
litografie, 1991, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1991, autorský tisk
žák E. Weidlicha
ID: 19100
Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:11
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu