Zdeněk Netopil (1948)

Solo pro saxofon

litografie, 1997, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, autorský tisk

žák E. Weidlicha

ID: 19102

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:10

Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu