Vladimír Větrovský (1977)

Organická věž

litografie, 2009, 27 x 20 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/90

žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

ID: 2844

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:17

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu