Květiny pro tebe
litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 87/90
žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
ID: 2845
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:16
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu