Isaac Celnikier (1923-2011)

Starý muž

suchá jehla, 1994, 24,7 x 19,5 cm, sign. PD Isaac Celnikier, LD věnování Josefu Hejzlarovi

Provenience: sbírka sinologa Josefa Hejzlara

ID: 806

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:08

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu