Aleš Lamr (1943)

Spirála

litografie, 1999, 15,2 x 10,3 cm, sign. DU A. Lamr 99, č. 19/200

ID: 1094

Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:20

Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu