Rudolf Kremlička (1886-1932)

Karel Kappstein: Umělecká litografie

bibliofilie, 10x sign. litografie v příloze R. Kremlička, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, ex. 16/100 na lepším papíře, tisk Kryl a Scotti, celkem 500 výtisků, clpl. převazba, 36s., pův. ob. vevázána, dobrý stav

ID: 1

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 17. 06. 2020 15:00

Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)