Boris Mysliveček (1948)

Balada pro banditu (Divadlo na provázku)

divadelní plakát, 1975, 99,5 x 61 cm, značeno PN v tisku Mysliveček 75, k představení v Divadle na provázku v roce 1975 scénář a režie Zdeněk Pospíšil, hudba M. Štědroň, v hl. rolích: Nikola Šuhaj - M. Donutil, Eržika - Iva Bittová, mírně poškozeno

ID: 1856

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 16:57

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)