Alois Lukášek (1911-1984)

Smrček- Náves

olej, lepenka, 19 x 39 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 244

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)