Franz Schenk

Měla jsem holoubka...

kombinovaná technika, akvarel, tužka, papír, cca 30. - 40. léta 20. století, 29,5 x 22 cm

ID: 32

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:34

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)