Ladislav Kuklík (1947)

Jitro II

akvatinta, lept, 1995, 79 x 48 cm, sign. PD L. Kuklík, č. 37/120

Provenience: dar autora

žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 149

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:28

Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu