V. Nebeský: Umění po impressionismu
bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav
ID: 845
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 12:15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu