Svatopluk Machar (1921-2003)

Královna

dřevěná socha, podstavec, 1970, v. 87 cm, značeno ze spoda SM 70 a S. Machar Brandýs n. L. , Žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, člen SČVU. Tvořil převážně ze starého z jezer vybagrovaného dřeva. Autor interiérových plastik, expresivních ženských postav, ptáků a ryb. Také tvůrce drobných šperků, plaket aj.

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 155

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:07

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu