Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Ryba s tváří ženy

litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 181

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:12

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu