Jiří John (1923-1972)

Akt dívky

litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58

žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

ID: 186

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:15

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)