Josef Liesler (1912-2005)

Ex libris Jany Zavadilové

litografie, 1960, 7,5 x 10,1 cm, sign. UN Liesler 1960

ID: 193

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:21

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu