Leoš Konáš (1943)

Slunce

akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980

ID: 152

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:40

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)