PF 1970

akvarel, tuš, papír, 1969, 17 x 13,2 cm, sign. PD VB, text: Leden běhá po ledě z tepla děti láká Pojďte, děti, se mnou si stavět sněhuláka! To je sněhu, jemine! Závěje jak hory! Vzhůru, děti, pro sáňky běžte do komory! Kdo má lyže, připnije, kdo má brusle, taky! Koulujte se! Padá sníh! Stavte sněhuláky!

ID: 289

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:29

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu