Helena Konstantinová (1946)

Kořalka

litografie, 32 x 23,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová

studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

ID: 681

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:02

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu