Domy

olej, plátno, 1966, 59 x 76 cm, sign. PD, klínový rám, místy díry v plátně

ID: 811

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu