olej, plátno, 134 x 150 cm, sign. LD, rám, plátno odchlípnuto, zničeno, odřeno a zvlněno

ID: 132

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:26

Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu