Cesta v Borkách

olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám

ID: 165

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:44

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu